DUK

KLAUSKITE
Kada galima sugrįžti į butą po valymo ir dezinfekcijos?

Mes rekomenduojama po valymo ir atliktos dezinfekcijos vėdinti patalpą apie dvi valandas. Mūsų naudojamos valymo priemonės yra saugios žmonėms.

Jei reikia sutvarkyti kapą iki tam tikros datos, t.y. sutvarkyta turi būti dieną prieš apsilankant užsakovui. Ar tai įmanoma?

Jei tvarkymo paslauga užsakoma iš anksto (prieš 1-2 savaites), kaina lieka tokia, kokia numatyta kainoraštyje. Jei nuo užsakymo priėmimo lieka mažiau nei 7 dienos, kapo tvarkymo kaina padidėja 20%.

Kokie dokumentai reikalingi norint sudaryti sutartį dėl nuolatinės kapo priežiūros?

Reikia asmens dokumento arba kito dokumento, kuris patvirtintų, jog Jūs esate atsakingas už šį kapą.

Kuo skiriasi kasdieninis ir generalinis būsto valymas?

Kasdieninis valymas apima grindų (siurbimą ir plovimą), buitinių prietaisų, baldų dulkių valymą. Sutvarkomi visi kambariai, įskaitant virtuvę bei vonios kambarį. Generalinio valymo metu yra valoma ne tik dulkės ir nedideli nešvarumai, bet ir orkaitės, židinio durelės, indaplovės vidus. Esant reikalui – šaldytuvas. Išplaunami arba nuvalomi (priklauso nuo medžiagos) šviestuvai, karnizai, žaliuzės. Keičiama patalynė.

Ar įmanoma iškviesti tvarkytojus tą pačią dieną, kai paslauga užsakoma?

Galite palikti užsakymą elektroniniu paštu arba paskambinę įmonės telefonu. Mes visuomet stengiamės pagelbėti bet kurioje situacijoje ir įsiklausyti į Jūsų pageidavimus.

Koks turėtų būti atliktas valymas, mirus žmogui bute (name)?

Jei kambaryje, kuriame mirusiojo kūnas buvo daugiau nei 3 paras, turi būti atlikta kruopšti valymo ir dezinfekcijos procedūra. Dažniausiai esantys daiktai ir baldai bute utilizuojami. Mūsų specialistai gali patarti, kuriuos daiktus galima būtų išsaugoti, palikti bute.

Mirus žmogui bute atsirado nemalonus kvapas, buto vėdinimas neišnaikino nemalonaus kvapo. Ar šią problemą dėl nemalonaus kvapo bute galėtumėte išspręsti jūs?

Vėdindami patalpas, sumažinate virusų koncentraciją ore, tačiau daugelis virusų ir toliau išliks Jūsų bute (name). Mes atliksime patalpų valymą ir dezinfekciją, po kurio neliks nemalonaus kvapo. Butas vėl bus tinkamas gyventi.

Ar pavojinga likti bute, jei jame miręs žmogus išbuvo daugiau nei 2 paras?

Medžiagos, kurios išsiskiria mirus žmogui yra pavojingos ir nuodingos žmogaus sveikatai. Didelė kenksmingų medžiagų koncentracija uždaroje erdvėje gali rimtai pakenkti Jūsų sveikatai, bei artimiesiems. Būtinai išvėdinkite patalpas.

Ar po atlikto valymo išnyksta kvapas?

Taip, išnyksta. Nuo 1 iki 3 parų nemalonaus kvapo visiškai nejausite.

Ar galite išvežti šiukšles, nuimti tapetus, iškraustyti baldus iš buto (namo)?

Taip, jei klientas pageidauja, galime išvežti iš buto viską (nuo tapetų iki grindų dangos). Sutvarkome būstą taip, kad iš karto būtų galima atlikti statybos/apdailos darbus.

Kiek užtrunka valymas?

Labai sunku apskaičiuoti. Tai priklauso nuo daugelių priežasčių (problemos sudėtingumo, patalpos dydžio, užsakovo pageidavimų). Nesudėtingus darbus atliekame nuo keturių valandų.

KADA GALIMA SUGRĮŽTI Į BUTĄ PO VALYMO IR DEZINFEKCIJOS?

MES REKOMENDUOJAMA PO VALYMO IR ATLIKTOS DEZINFEKCIJOS VĖDINTI PATALPĄ APIE DVI VALANDAS. MŪSŲ NAUDOJAMOS VALYMO PRIEMONĖS YRA SAUGIOS ŽMONĖMS.