Mūsų komanda

KAS MES?

Mes, žmonės, kuriems Rūpi. Rūpi Jūsų artimieji, Jūsų ramybė ir Jūsų atsiminimai.

KODĖL?

Todėl, kad patys stengiamės gyventi atsakingai, ugdydami savo vaikus būti gerais žmonėmis. Žinome netekties skausmą. Suprantame laiko trūkumą. Turime savo tėvų įskiepytą pagarbą žmogui bei pareigą prisiminti.

KAM?

Kad Jūsų atsiminimai būtų šviesūs, o artimųjų amžinojo poilsio vietos būtų tvarkingos. Namai, net ir po didelių nelaimų, išliktų mieli. Esame tam, kad būtume šalia, kai reikės pagalbos, patarimo, o gal tiesiog norėsit pasiguosti.

Laura Mikolajūnienė
DIREKTORĖ
Dirbu tam, kad Jūs galėtumėte būti ramūs.  Mums svarbiausia – pagarba Jums ir Jūsų artimiesiems. Tikri savo srities specialistai visus darbus atlieka kokybiškai, profesionaliai ir laiku. Pasitikėjimas, pagarba, atsakomybė – tai mūsų darbo pamatas.
Mireta
ŠVAROS DARBŲ EKSPERTĖ
Labiausiai man patinka švaros kvapas. Džiaugiuosi, kad galiu padėti rasti geriausius sprendimus Jūsų namų ar biurų patalpoms. Didžiuojuosi vis didėjančių klientų skaičiumi ir puikiais atsiliepimais.
Jevgenijus
DARBŲ VADOVAS
Man svarbiausia, kad klientas būtų patenkintas rezultatu. Deriname darbus, aptariame terminus bei biudžetą. Stengiuosi rasti geriausią rezultatą už priimtiną kainą.